تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

:: درباره حفار ماشین شیراز

اوایل دهه 70 هجری شمسی ایران اسلامی دوران سازندگی را پشت سر می گذاشت. جنگ تحمیلی علیه ایران به پایان رسیده بود و در دوران سازندگی ضرورت فعالیت در پروژه های عمرانی احساس می شد.
در چنین فضایی شرکت حفار ماشین شیراز با هدف بالندگی ایران اسلامی اعلام وجود کرد و در سال 1373 به منظور صادرات و واردات در شهر تاریخی شیراز تاسیس شد و از همان زمان روز اول مدیران این شرکت اساس کار را بر این گذاشتند تا با فروش و ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات راهسازی و عمرانی به فکر سازندگی کشور باشند و خوشحالیم از این که می بینیم امروز با گذشت 16 سال حفار ماشین تبدیل به نگینی درخشان در محدوده فعالیت های خود شده است که این تحقق اهداف جز با لطف خداوند و تلاش مدیران کار بلد که زیر سقف حفار ماشین دور هم جمع شده اند ممکن نبود.

حفار ماشین هر روز گسترده تر از دیروز
در سالهای نخست فعالیت واردات چکش های هیدرولیکی ایتال همر در دستور کار قرار گرفت و در مرحله بعدی واردات محصولات کره ای D&A هم به حوزه فعالیت های حفار ماشین اضافه شد و در سال 83 حفار ماشین شیراز با اخذ نمایندگی از شرکت لیوگانگ چینی در زمینه واردات ماشین آلات راهسازی و کشاورزی شامل: لودر، غلطک، بیل مکانیکی، گریدر، بولدوزر، فینیشر، لیفتراک و ... فعالیت خود را گسترش داد و پیگیری های مدیریت شرکت و تلاش صادقانه خانواده حفار ماشین منجر به معرفی کامل لیوگانگ به بازار ایران شده است.
در فاز بعدی و به منظور توسعه فعالیت های نمایندگی از شرکت منزی موک سویس نیز مورد بررسی قرار گرفت که با امضاء قرارداد با این شرکت گام بلند دیگری در عرصه فعالیت های حفاری – عمرانی و راهسازی برداشته شد.
و مسروریم از این که به حمد و قوه الهی امروز در شرایطی قرار داریم که می خواهیم برای خود کفایی با حمایت دولت و مجلس جمهوری اسلامی ایران خط تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی را با الهام از تکنولوژی برتر در شهر ایذه راه اندازی کنیم.
بد نیست بدانید به واسطه حضور 16 ساله در این بخش از صنعت مستنداتی را به شرکت توونور آلمان ارائه داده ایم و در آستانه کسب گواهینامه 2008-9001 ISO از این کشور هستیم و در مدیریت مبنی بر علم گرایی در حفار ماشین توانستیم استاندارد های شرکت کیفیت و بازرسی ایران را در زمینه مدیریت بر وظایف و رضایت مندی مشتریان (CRM) رعایت کنیم و موفق به کسب عنوان دوم در این بررسی باشیم.
و در پایان به اطلاع می رسانیم کسب عنوان چهره ماندگار در صنعت ایران که در سال 1387 بر اساس مستندات ارائه شده به مدیر عامل حفار ماشین رسید برگ زرین افتخارات این شرکت است.

About Haffar Machine Shiraz