تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

:: مدیریت

:معرفی بانی اصلی حفار ماشین
برای شناخت مجید افراسیابی کافی است فقط کمی در بین معدن داران جستجو کنید تا به خوشنامی وی پی ببرید. یکی از نامداران این بخش از صنعت است و آوازه او از شهر علم و ادب شیراز به گوش می رسد ضمنا موفقیت های روز افزون شرکت حفار ماشین شیراز ناشی از آموزش صحیح الفبایی است که مدیر عامل جوان حفار ماشین از پدر خود آموخته است. مجید افراسیابی که از معدن داران به نام و با سابقه ایران اسلامی به شمار می رود چنان اعتماد به نفسی به حمید رضا افراسیابی تزریق کرد که وی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کند و میل به پیشرفت او سیری ناپذیر است. مجید افراسیابی که طرح های بزرگ عمرانی در سراسر کشور را با موفقیت پشت سر گذاشته از تجربیات فراوانی در این بخش از صنعت برخوردار است و مدیریت شرکت هایی چون الگار و هموار ماشین را نیز عهده دار بوده است. و ماحصل این تجربیات در حال حاضر چراغ راه مدیران حفار ماشین است.

مجید افراسیابی

معرفی مدیر عامل حفار ماشین شیراز:

مدیر عامل جوان و پر انرژی حفار ماشین کسی نیست جز حمید رضا افراسیابی؛ مدیری که کاریزمای مدیریتی او نشأت گرفته از نظم اروپایی است. همین عامل از او مدیری موفق ساخته که نه تنها شرکت او روز به روز پله های موفقیت را طی می کند بلکه در این بخش از صنعت از مجموعه او به نیکی یاد می شود. حمیدرضا افراسیابی که مدارک آکادمیک خود را از دانشگاه های معتبر اتریش کسب کرده با الهام از تکنولوژی برتر دنیا و با انتخابی هوشمندانه لیوگانگ را به عنوان یکی از مراجع کاری انتخاب کرد تا به عنوان نماینده رسمی این کمپانی قدرتمند در امر تولید ماشین آلات سنگین در ایران آغاز به کار کند. کیفیت بالای این محصول ساخت چین و انجام به موقع تعهدات از سوی شرکت تحت امراو خیلی زود حفارماشین را بر سر زبان ها انداخت به طوری که این روزها به منظور خود کفایی ایران اسلامی قصد راه اندازی خط تولید ماشین آلات سنگین راه سازی و معدنی را دارد. چهره برتر صنعت ایران در سال 1387و چهره ماندگار صنعت کشور در سال 1390 درک عمیقی از چشم انداز دنیا دارد و با اجرای الگوههای جهانی در زیر ساخت های صنعتی کشور قصد خدمت به ایران را دارد و برای رسیدن به هدف از هیچ کوششی دریغ نمی کند.
در مورد حمیدرضا افراسیابی و مجموعه حفارماشین این را هم بدانید که در سال 2011 عنوان بهترین نماینده لیوگانگ در دنیا و عنوان بهترین فروش و خدمات پس از فروش را کسب کرد تا برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت افزوده شود.

حمیدرضا افراسیابی

معرفی مدیریت خدمات پس از فروش:

مهندس محمد رضا زندی معاون مدیرعامل در امور فنی و خدمات پس از فروش این بخش را مدیریت می کند. واحدی که قلب تپنده شرکت حفار ماشین است و مدیرعامل شرکت بر انجام صحیح تعهدات این واحد اصرار دارد.
مدیر این واحد دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه تهران است و صرف نظر از این مدرک آکادمیک، دارای تجربه فراوان در شرکت معتبری چون کاتر پیلار است. مهندس محمد رضا زندی سابقه 10 سال همکاری با این شرکت را در پرونده درخشان کاری خود دارد. انگیزه بالای این مدیر با تجربه در انجام وظایف و تزریق روحیه جاه طلبی به نیروهای تحت امر باعث شده واحد خدمات پس از فروش حفار ماشین شیراز بتواند رتبه خوبی در سطح رضایتمندی مشتریان کسب کند در ضمن خدمات پس از فروش این شرکت در بین تمام نمایندگان لیوگانگ در دنیا به مدت 5 سال موفق به کسب بهترین عنوان ها شده است که افتخار آن متعلق به تمام مردم ایران است. مهندس زندی که نامش از اعتبار بالایی در این بخش از صنعت برخوردار است هرگز از فراگیری علم روز غافل نیست و همواره با حضور در دوره های آموزشی پیشرفته در خارج از کشور دانش خود را در بالاترین سطح ممکن نگاه می دارد.

محمدرضا زندی

معرفی مدیر واحد حقوقی حفارماشین شیراز:

اسماعیل حاتمی این واحد را در حفارماشین مدیریت می کند، وی که دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است سابقه 10 ساله در وکالت دارد و حدود 5 سال است که با حفارماشین همکاری می کنند. این وکیل باتجربه که تسلط بالایی بر قوانین قضایی دارد، اجازه تضعیع حق و حقوق حفارماشین را به کسی نمی دهد و کسانی که با خیال باطل قصد واردات غیرقانونی محصولات لیوگانگ به ایران را داشتند، به دام او و همکارانش افتادند تا به سزای اعمال خود برسند.

اسماعیل حاتمی