تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید سه شنبه 1394/04/30 - 

با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشیدسایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز-  صدای مشتری را برای مشتریان و صاحبان اصلی حفارماشین ایجاد کردیم تا محلی باشد برای شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما دوستان؛ به ما بگویید هر آن چه که شما را دل آزرده کرده است. اگر از کیفیت ماشین آلات لیوگانگ انتقاد دارید .اگر از خدمات ارائه شده راضی نیستید . اگر برخورد پرسنل حفارماشین شمارا ناراحت کرده ویا اگر هر دلیل دیگری که باعث آزردگی خاطر شما شده و نیاز به این دارید حرف هایتان مستقیم به گوش مدیرعامل برسانید کافی است یکی از راه ها را انتخاب کنید تا کمتر از 24 ساعت به مشکلات منطقی شما رسیدگی شود و متوجه شوید که در حفارماشین از حرف تا عمل فاصله ای نیست.

به خاطر افزایش سطح مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری ؛روابط عمومی و تبلیغات شرکت حفار ماشین راه های مختلفی را برای ارتباط مشتریان با مدیر عامل حفارماشین ایجاد کرده است تا رسیدن به بالاترین مقام رسمی این شرکت سهل و آسان باشد. بر همین اساس مشتریان می توانند با انتخاب یکی از راههای زیر انتقادات پیشنهادات،شکایات خود را مطرح کنند و در حداقل زمان پاسخ آن را از سوی مدیریت  عامل حفار ماشین دریافت کنند.

1-مراجعه به سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز و انتخاب گزینه انتقادات و پیشنهادات www.haffarmachine.com

2- تماس با شماره 56450280 021- داخلی 124 در ساعات اداری

3- تماس با شماره 09191575631  در ساعات غیر اداری

4- ارسال پیامک به شماره 30002206060606

5- info@haffarmachine.com

09151840........   علیرضا سالمی ( مالک دستگاه لودر 842 )

در اینکه کیفیت ماشین آلات لیوگانگ خوب است حرفی نیست اما گله ای که دارم این است چرا ماشین آلات لیوگانگ گران تر از دیگر ماشین آلات چینی است؟

حفار ماشین: جناب آقای سالمی مشتری عزیز ؛ این که شما به عنوان یکی از پیمانکاران مطرح ایران ماشین آلات لیوگانگ را تایید می کنید باعث افتخار حفار ماشین است ؛ در مورد گرانی ماشین آلات لیوگانگ بهتر است بدانید این تفاوت قیمت به خاطر کیفیت فوق العاده این ماشین آلات  است که اصلاً قابل قیاس با سایر برند های تولید چین نیست این تفاوت کیفیت را خود شماهم تایید می کنید و اگر لیوگانگ را گران تر می خرید هرگز پول خود را هزینه نکرده اید بلکه خرید از لیوگانگ سرمایه گذاری است.

 

09151102.... محمدحسین دلاورپژوه  (مالک دستگاه لودر 842 )

از پرسنل شرکت حفار ماشین به خاطر پیگیر بودن مشکلات تشکر می کنم بابت انتخاب چنین پرسنلی  به مدیریت تبریک میگویم

حفار ماشین: جناب آقای دلاور پژوه ؛ این حق شماست که از بهترین خدمات ارائه ببرید  و این وظیفه ما در شرکت حفار ماشین است که بهترین خدمات را ارائه دهیم و مشکلات شما را از صفر تا صد پیگیر باشم وباعث افتخار است که مشتریانی چون شما داریم .

 

09131812... سید موسی فیض اللهی (مالک دستگاه لودر 855 )

قطعات دیر به دست ما میرسد فکری به حال این مشکل کنید ، چون برای مشتریان دغدغه بزرگی است.

حفار ماشین: جناب آقای فیض اللهی ؛ همان گونه که شما شاهد هستید واحد روابط عمومی حفارماشین در راستای احترام به حق و حقوق مشتری با راه اندازی بخش CRM هر ماه با تعدادی از مشتریان خود در سراسر ایران تماس می گیرد تا مشکلات احتمالی آنها را به حداقل برساند . این موضوع در حال بررسی و مرتفع شدن است. و به امید خدا به زودی این مشکل که یکی از دغدغه های مشتریان است به طور کامل برطرف می شود تا گام دیگری در رسیدن به اوج مشتری مداری برداشته باشیم.

 

09131411... علی امینی  (مالک دستگاه لودر 855)

بنده ساکن مشهد هستم و از ماشین آلات لیوگانگ و خدمات حفار ماشین بسیار راضی می باشم و تنها مشکل ما نبود نمایندگی خدمات پس از فروش حفار ماشین در این شهر بود که با ایجاد شعبه مشهد تمام مشکلات پیش رو حل شد و کمال تشکررا از مدیریت محترم دارم

حفار ماشین: جناب آقای امینی مشتری گرامی ضمن تشکر از حسن انتخاب شما و اینکه شرکت ما توانسته نیاز های شما را برآوره کند خدارا شاکریم .استان خراسان از جمله استان هایی است که مدیریت نگاه ویژه ای به این شهر دارد و در همین راستا برنامه ای تدوین شد و اولین شعبه حفار ماشین در این استان را افتتاح شد و به زودی واحد فروش قطعات هم ایجاد خواهد شد تا گامی دیگر برای حل مشکلات مشتریان برداشته شود  به خاطر صبروشکیبایی از شما سرور گرامی سپاسگزاریم .

09194041.... فریده سیف

ضمن تشکر از مجله حفار تریبون نحوه اشتراک مجله شما را می خواستم و اینکه شما در کدام استان مجله خود را توزیع می کنید؟

 حفار ماشین : دوست عزیز خانم سیف توزیع مجله ما سراسری و از طریق تماس با شماره 56450280 داخلی 124 در ساعات اداری یا ارسال نشانی منزل خود به سامانه پیامک به شماره 30002206060606 نشریه  به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد .

09143010 مرتضی  میرزایی پور (مالک بیل  945 )

گله ای که از حفار ماشین دارم این است که  تعمیرکاران با تاخیر در محل حاضر می شوند. لطفاً رسیدگی نمایید .

حفار ماشین: جناب آقای میرزایی پور با توجه به اینکه تعدادی از مشتریان همین مشکل را داشتند چندی پیش هیئت مدیره تصمیم گرفت تا  نماینده فعال در  استان های مختلف افتتاح کند تا ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن صورت گیرد و اخیراً این اتفاق در استان های خراسان، بوشهر واصفهان که مشتریان زیادی در این شهرها متمرکز هستند افتاد و به صورت رسمی نمایندگی خود را  افتتاح کردیم و در دستور کارمان هست که در هر استان یک نمایندگی مجهز از حفار اشین شیراز وجود داشته باشد تا دیگر مشتریان به مشکل نخورند . از جنابعالی  بابت صبر و شکیباییتان سپاسگذاریم.

09154251.... یاسر یار محمدی

ضمن تشکر از مجله مفید شما در خصوص ماشین آلات صنعتی معادن بنده مطالبی در خصوص ماشین آلات صنعتی دارم که مطمئناً برای خوانندگان مجله خالی از لطف نیست نحوه ارسال مقاله و اینکه آیا در مجله چاپ می شود؟

حفار ماشین: جناب یار محمدی  شما می توانید مقاله خودرا  از طریق تماس با شماره 56450280 داخلی 124 در ساعات اداری یا به آدرس الکترونیکی haffar.machine@gmail.com  برای ما ارسال تا با تایید مطلب توسط روابط عمومی مقاله با نام و عکس خودتان در مجله حفار تریبون به چاپ برسد.ضمناً خوشحال می شویم اگر انتقادات سازنده از نشریه حفار تریبون را به گوش ما برسانید .

 


← بازدید: 1041 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار