تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

خدمات پس از فروش حفار ماشین زبان زد خاص و عام است سه شنبه 1393/03/20 - 

مجتبی یحیایی :خدمات پس از فروش حفار ماشین زبان زد خاص و عام است 

 

مجتبی یحیایی :خدمات پس از فروش حفار ماشین زبان زد خاص و عام است

سایت رسمی حفار ماشین شیراز - نام مجتبی یحیایی را کمتر معدن داری است که نشنیده باشد .وی 16 سال به صورت حرفه ای وارد معادن سنگان شده و کار خود را در معادن دیگر از جمله نیشابور،نهبندان،بیرجند،کاشمر ،فریمان و..... ادامه می دهد. وی سنگ آهنش را به چین صادر می کنند.و سعی دارد تجربیات خود را در اختیار کسانی که قرار است تازه وارد این کار شوند بگذارد .در ادامه گپ و گفت ما را با این چهره خوشنام می خوانید.

·         بیوگرافی ؟

مجتبی یحیایی سنگانی ، متولد 1350 که کار در معدن را از اجداد خود به ارث برده ام و از کودکی در معادن بودم و 16سال است به صورت مستقل و حرفه ای کار خود را شروع کرده ام. 10سال به عنوان مسئول کنترل کیفیت معادن سنگان بوده ام و معتقدم سنگ آهنی که در سنگان وجود دارد در هیچ کجای ایران نیست. بعد از سالها کار در سیستم دولتی شرکتی برای خود به ثبت رساندم و سهام معادنی از جمله پارسیان،کسراء ،سیمرغ در سنگان و معادن دیگری در نهبندان ،بیرجند،نیشابور، کاشمر ،فریمان و... را خریداری کردم و مشغول به کار هستم.

·         رمز موفقیت ؟

کار معدن با دیگر رشته ها فرق می کند و باید با تجربه و عشق و علاقه و سرمایه فراوان وارد این کار شد. مشکلات در این کار بسیار زیاد است و کسی که عاشق این کار نباشد در این کار دوام نمی آورد.

 

·         توصیه شما به تازه کارها؟

هزینه معادن بسیار بالاست و باید از ماشین آلات معدنی و برند استفاده کنند شرکت حفار ماشین امتحان خود را پس داده و به عنوان بهترین برند شناخته شده در زمینه واردات ماشین آلات چینی از نوع درجه یک است و توصیه می کنم از دستگاه های این شرکت در معادن استفاده شود زیرا خدمات پس از فروش خیلی خوبی دارند و استفاده از این برند در معادن را به دیگران هم توصیه می کنم و مطمئن باشند اگر انتخابی جز این برند داشته باشند چیزی جز ضرر متوجه آنها نخواهد شد.

·         فاکتورهای مورد نظر برای خرید دستگاه ؟

بیشتر دنبال کیفیت دستگاه هستم تا قیمت آن، معمولا ماشین آلات ارزان بعد از دوره گارانتی عمرشان تمام می شود در همین راستا شرکت هایی که وارد کننده دستگاه های معدنی هستند باید این مسئله را رعایت کنند وبعد نماینده فعال ،کلاس های آموزشی و توجیهی هم بسیار مهم است.

·         آیا ماشین آلات موجود در ایران جوابگوی نیاز معدن داران است؟

تحریم ها باعث افت کیفیت ماشین آلات شده درواقع ماشین آلات ستون اصلی معادن هستند ولی متاسفانه وارد کنندگان لودرهای چینی دستگاه هایی  با درجه کیفیت 5و6 وارد بازار می کنند که از نظرفنی و خدماتی ما به مشکل بر می خوریم و این موضوع مشکلی برای معدن داران شده است.

·      به نظر شما چینی بودن دلیل نا مرغوب بودن محصولات است؟

با این سوال شما ضرب المثل هر چقدر پول بدهی آش می خوری  به ذهن من می رسد. این یعنی ما هر چقدر پول بدهیم همان قدر جنس با کیفیت می گیریم و چین به اندازه پول به ما خدمات و کیفیت ارائه می دهد.مثلا شرکت های مشابه 150الی 200 میلیون ارزان تر از شرکت حفار ماشین دستگاه های  خود را وارد بازار کرده و بعد از چند ماه کار کردن از لحاظ فنی به مشکل خورده و قطعات خود را چند برابر قیمت به مشتری ارائه می دهند و معدن دار مجبور به خرید آن قطعه است. ولی در حفار ماشین خبری از این نوع فروش و خدمات نیست در حفار ماشین نظم و انظباط و ارائه خدمات منحصر به فرد حرف اول و آخر را می زند.

·         درخواست شما از دولت ؟

دو مشکل عمده در کار ما هست که امیدواریم حل شود:1- اگر قیمت سنگ آهن هم مثل نفت جهانی شود و در تمام دنیا به یک قیمت عرضه گردد این امر باعث از  بین رفتن دلالان و ثبات قیمت در بازارمی شود 2-در حال حاضر صادرکنندهابه مشکل بر می خورند زیرا عوارض صادرات بالاست و 10%کل سود را ازمعدن داران می گیرند به نظر بنده این اشتباه است باید از تاجران بگیرند نه از معدن داران.

·         درخواست شما از کسانی که ماشین آلات وارد می کنند؟

شرکت های وارد کننده دستگاه های معدنی باید این اطمینان را بدهند که دستگاه ها بعد از طول گارانتی عمرشان به پایان نمی رسد و درخواست بنده این است که ماشین آلات راه سازی را به جای دستگاه های حفاری معرفی نکنند وخدمات پس از فروش داشته باشند و دستگاه های چینی که وارد می کنند مانند شرکت حفار ماشین از برند های درجه یک باشد تا جنس چینی جایگاه خود را در بازار ایران به دست آورد.

·         کیفیت و خدمات پس از فروش ماشین آلات چقدر در کار شما حائز اهمیت است؟

به دلیل اینکه معادن در دشت و کوه هستند و معمولا به مشکل بر می خورند شرکت ها اول باید خدمات پس از فروش و نمایندگی خود را تامین کنند بعد به معرفی دستگاه خود بپردازند.

·         حفار ماشین در یک کلمه ؟

عالی

·         صحبت پایانی؟

بنده به عنوان یک فردی که چندین سال است در کار معدن هستم از معدنداران و همکاران خود خواهش دارم که از هر شرکتی ماشین آلات خود را تهیه نکنند تا شرکت ها ودلالانی که به فکر جیب خود هستند از بین بروند . شرکت حفار ماشین از نظر خدمات پس از فروش زبان زد است و امیدوارم همین گونه بماند و مثل شرکت های دیگر به خاطره تلخ تبدیل نشود.

 

 


← بازدید: 2219 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار