تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

حفار ماشین دوست و برادر شرکت درستا است یک شنبه 1393/04/15 - 

وودیچ سیچ کدزیرا :حفار ماشین دوست و برادر درستا استسایت رسمی شرکت حفار ماشین شیراز-پس از خرید شرکت لهستانی درستا توسط شرکت لیوگانگ چین و درستا لهستان مدیرعامل بخش آسیا و اقیانوسیه این شرکت لهستانی به ایران آمد تا بازدیدی از حفارماشین داشته باشد که بهترین نماینده لیوگانگ شد، در حاشیه بازدید وودیچ سیچ کدزیرا از دفتر مرکزی و واحد خدمات پس از فروش این شرکت خبرنگار شرکت حفار ماشین شیراز گفتگویی با اوترتیب داده که متن کامل این مصاحبه پیش روی شما قرار دارد:مدیر عامل بخش آسیا و اقیانوسیه شرکت درستا افزود: شناخت خوبی از کشور شما دارم و به خوبی می دانم از چه تاریخی برخوردار است و از چه موقعیت استراتژیکی در منطقه بهره می گیرد. به همین خاطر یکی از بهترین جاهایی است که می توان در آن سرمایه گذاری کرده و اگر می بینید سفر به ایران را در اولویت سفرهایم قرار دادم به این خاطر است.

مشارکت تجارت لیوگانگ و درستا

حدود 2 ماه پیش مدیران شرکت لیوگانگ پیشنهاد خرید بخشی از شرکت HSW را مطرح کردند که با موافقت ما مواجه شد، به همین خاطر کارها سریعتر از تصور پیش رفت تا پس از جلسات مختلف و فروش بخشی از شرکت درستا دو شرکت به عنوان شریک تجاری یکدیگر راه جدیدی را پیش روی خود بیننده و آینده ای را ترسیم کنند. که بهره آن نصیب صنعتگران و مدیرانی باشد که بهترینها را می خواهند.

هدف از سفر به ایران

مهندس افراسیابی و مجموعه ای که وی مدیریت می کند از جایگاه بالایی در لیوگانگ برخوردار هستند، بر همین اساس پس از امضاء قرارداد مشارکت با لیوگانگ تصمیم به بازدید از نمایندگی های این شرکت چینی گرفتم که پس از اندونزی به ایران آمدم و هفته آینده نیزراهی استرلیا خواهم شد. تا هم به افزایش شناختم از نمایندگی های لیوگانگ کمک کنم و هم اینکه بدانم شریک شرکت تجاری ما از طریق چه نمایندگانی در سراسر دنیا محصولاتش را به فروش می رساند.

حفارماشین از بهترین ها است

کدزیرا اضافه کرد : چندین سال حضور در شرکت درستا باعث شده بتوانم در همین نگاه اول پی به واقعیت ها ببرم و خوب و بد را از یکدیگر تشخیص دهم. باور کنید امکاناتی که در مجموعه دفترمرکزی و واحد خدمات پس از فروش  حفارماشین موجود است را در کمتر شرکتی می توان پیدا کرده و باید اعتراف کنم مجموعه حفارماشین در رده ممتازی قرار دارد و به خوبی مشخص است زحمات زیادی را مدیران و پرسنل این شرکت متحمل شده اند تا به این امکانات و درجه برسند و به همه آنها خسنه نباشید می گویم و برای آنها بهترینها را آرزومندم.

لیوگانگ و درستا مکمل یکدیگرند

وی گفت : شرکت های لیوگانگ و درستا به نوبه خود از جایگاه بالایی در بحث تولید ماشین آلات دنیا قرار دارند و طبیعی است ضعف هایی هم دارند که برای بهترشدن نیاز به مشارکت این چنینی داشتند تا با از بین بردن کمبودها بهترین محصولات را روانه بازار ماشین𾩙آلات دنیا کنند. زیرا کشورهایی که از معادن فراوانی بهره می گیرند. دراستا اولین انتخاب آنهاست ولی کشورهایی که در بحث راهسازی تلاش می کنند طبیعی است روی به شرکت لیوگانگ میآورند، به همین خاطر ادغام شدیم تا به همه نیاز ها پاسخ دهیم.

لیوکانگ، یا درستا، غلط است.

مدیرعامل بخش آسیا و اقیانوسیه شرکت درستا افزود : در همین ابتدای راه همکاری با لیوگانگ از همه می خواهم که نگوئید لیوگانگ یا درستا ، چون رو به روی هم قرار دادن این دو شریک غلط است. بلکه باید بگوئیم لیوگانگ و درستا که قرار است با هم همکاری داشته باشند ، و پرسنل این دو شرکت نیز از ابتدای کار باید به با هم بودن فکر کنند . چون رمز موفقیت همین است .

بولدوزر HSW   همان اینترناش ایرانی هاست.

او ادامه داد : بولدوزرهای درستا را در ایران با نام  HSW یا اینترناش می شناسند . بولدوزرهایی که شهرت جهانی دارند و همه دست اندرکاران از این محصول درستا به نیکی یاد می کنند و از این به بعد مدیران ایرانی که با بولدوزر سر و کار دارند می توانند این محصول را از حفارماشین بخواهند چرا که با ادغام لیوگانگ و درستا حفارماشین جزئی از خانواده ما شد . این موضوع باعث افتخار طرفین است و جالب است بدانید نزدیک به 500 بولدوزر HSW در ایران مشغول به کار است .

ایران؛ دوست و حفارماشین؛ برادر ما است.

این مقام مسئول تأکید کرد : اجازه نمی دهیم دیگران برای ما تصمیم بگیرند و در معاملات ما با ایرانی ها خللی وارد کنند . در حال حاضر مشکلی جهت ارسال محصول به ایران و دریافت پول ار آنها نداریم و نمی گذاریم عاملی باعث بر هم زدن آرامش در معاملات ما شود چرا که ایران را کشور دوست خود و حفارماشین را برادر خود  می دانیم و فقط به صادرات به این کشور فکر می کنیم .

هنوز نمی توانم بگویم حفارماشین چه ضعفی دارد.

حفارماشین همچون دیگر شرکت های بزرگ دنیا نقاط ضعف و قوتی دارد که باید به آنها پرداخته شود ولی صادقانه بگویم نقاط ضعف آن بسیار کمتر از نقاط قوت آن بود . اما فعلا" نمی توانم بگویم چه ضعفی دارد چون به قدری خوبی داشت که نمی خواهم لحظات خوبم در این شرکت را خراب کنم . هماهنگی در حفارماشین بی نظیر است و در این شرکت همه برای یک هدف کار می کنند .

چرا لیوگانگ ؟

وودیچ سیچ کدزیرا درباره انتخاب لیوگانگ به عنوان شریک تجاری درستا افزود : لیوگانگ با تمام برندهای همکار خود در چین متفاوت است . مدیران آن به جهانی بودن فکر می کنند و بهترین نمایندگان در سراسر دنیا متعلق به این شرکت است . تجربه – دانش بالا و اعتماد به نفس در لیوگانگ حرف اول و آخر آنها را می زند و با امکاناتی که در این شرکت موجود است زمینه برای رسیدن به درجه ممتازی در دنیا فراهم است . ما در درستا خیلی هیجان زده هستیم که با لیوگانگ یکی شدیم و قرار است به زودی نتیجه کار خود را ببینیم . محصولات لیوگانگ قابل عرضه در آمریکا است که این موضوع ما را خوشحال می کند .  

 

 

 

                                                       

 

 

 

 

 


← بازدید: 1427 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار