تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

گفتگو با مدیرعامل شرکت توسعه معادن خاورمیانه؛ لیوگ شنبه 1393/09/29 - 

گفتگو با مدیرعامل شرکت توسعه معادن خاورمیانه؛ لیوگانگ بهترین گزینه برای معدن داران است 

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز-تامین قطعات ماشین‌آلات سنگین معدنی، همواره یکی از دغدغه‌های صاحبان معدن و معدنکاران بوده است. کمبود ماشین‌آلات، نبود قیمت مناسب، گرانی قطعات و تحریم‌های احتمالی منجربه ورود یکسری ماشین‌آلات فرسوده و قدیمی معدنی شده که با خود موجی را از مشکلات ناشی از نبود قطعات موردنیاز این ماشین‌آلات که در محاق تحریم قرار گرفته‌اند، آورده است.

سید مسعود حسینی که سال هاست مدیر ارشد شرکت های معدنی بوده و هست از مشکلات معادن و ماشین آلات موجود برای شما می گوید:مدیرعاملی که با توانایی خود شرکت توسعه معادن خاورمیانه را به یکی از شرکت های ممتاز در بین شرکت های همکار خود کرده است.

 

بیوگرافی ؟

سید مسعود حسینی فارغ التحصیل رشته معادن از دانشگاه تهران ، مدیرعامل سابق شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ، مدیرعامل زغال سنگ کرمان و در حال حاضر مدیرعامل شرکت توسعه معادن خاورمیانه.

معادن ایران ؟

در حال حاضر به دلیل رکودی که در کشور وجود دارد 80 درصد معادن تعطیل هستند که امیدواریم هرچه زودتر شروع به کارکنند واز این طریق  ارز وارد چرخه اقتصاد کشورمان شود.

ماشین آلات ؟

ماشین‌آلات سنگین معدنی، همواره یکی از دغدغه‌های صاحبان معدن و معدنکاران بوده است و به دلیل رکودی که در بازار ایران است جوابگو است ولی با راه اندازی معادن سنگ آهن و شن ماسه این تعداد جوابگو نیست و باعث مشکل می گردد. ماشین آلات آمریکایی و ژاپنی درحال حاضر خدماتی در ایران ندارند و قطعات آنها در بازارموجود نیست ولی برند چینی مانند لیوگانگ که از برندهای معتبر دنیا می باشد با خدماتی که حفار ماشین ارائه می دهد بهترین گزینه برای معدن داران است.

ماشین آلات دست دوم ؟

من کاملا با ورود ماشین آلات دست دوم به کشور مخالف هستم چون خدماتی ندارند ماشین آلات دائم در حال سرویس هستند و باید توسط شرکتی که خرید از آن انجام شده صورت بگیرد ولی فروشندگان ماشین آلات  دست دوم این موضوع  را رعایت نمی کنند . پس برندی که خدمات ندارد نباید وارد ایران گردد.

حفارماشین ؟

داستان آَشنایی من و حفار ماشین به 12 سال پیش برمی گردد .سالهایی که حفارماشین جزء معدود شرکت هایی بود که چکش وارد می کرد . من همان موقع اقدام به خرید 2 دستگاه چکش کردم و حقیقتاً بسیار راضی هستم.چون هم چکش ها کیفیت بالایی داشتند و هم این که خدمات پس از فروش خوبی پشتیبان من بود

تفاوت حفارماشین با رقبا ؟

طی بازدیدی که از شرکت حفار ماشین و دیگر شرکت ها داشتم تفاوت را کاملا حس کردم . تنوعی که در ماشین آلات لیوگانگ است را در هیچ برندی ندیدم. حفارماشینی ها کاملا به علم روز دنیا آشنا هستند . در ضمن این موضوع بسیار برای من جالب بود ؛ با وجود اینکه بیش از 2000 دستگاه را فروخته اید مراجعه کننده ندارید این نشان دهنده مدیریت فوق العاده جناب مهندس افراسیابی می باشد و جزو یکی از نقاط قوت حفار ماشین به حساب می آید .

نکته مثبت دیگر انبار مجهز و پیشرفته حفار ماشین است که در دیگر برندها من مشاهده نکردم .

نقاط ضعف ؟

من نقطه ضعفی در حفار ماشین ندیدم . مدیریت شرکت برخورد فوق العاه ای داشتند و مذاکرات خوبی با هم داشتیم .

صحبت پایانی ؟

تشکر از مدیریت و پرسنل حفار ماشین به دلیل برخورد خوب و پیگیر بودن .

 


← بازدید: 1721 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار