تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

شرکت های دیگر از خدمات حفارماشین الگوبرداری کنند چهارشنبه 1393/11/15 - 

مدیرعامل جهاد نصر استان مرکزی: شرکت های دیگر از خدمات حفارماشین الگوبرداری کنندسایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز-در شهریور سال هفتاد و یک بودکه رزمندگان گردانهاي مهندسي رزمي جهاد سازندگي تشكيل داده و بعد از جنگ به عنوان يك مجموعه منظم همواره بازوي كارآمدي در اجراي پروژه هاي عمراني عظيم دولتي بودند و در شرايط بحراني نظير سيل و زلزله به عنوان اولين واحد عمل كننده وارد صحنه شدند . اين شركت بر اساس لايحه دولت به عنوان يك شركت عمومي غير دولتي فعاليت خود را شروع نمود و در سال 1384 بر اساس مصوبه مجمع شركت ، قيمت گذاري و به خانواده معظم شهدا و ايثار گران و جانبازان و كارمندان واگذار گرديد .

در این راستا علی شجاعی دانشجوی دکترا و مدیرعامل جهاد نصر استان مرکزی به  ارائه توضیحاتی پرداخت و به خبر نگار ما گفت:

جهاد نصر در سال 71 شکل گرفته و به عنوان شرکت ماشین آلاتی مشغول به فعالیت است و از سال 1375 وارد کارهای عمرانی شده وبالغ بر 200پروژه عمرانی در کشور انجام میدهد به طور مثال در  استان مرکزی  که مدیریتش با اینجانب  است در 6 استان مشغول  فعالیت است.

 .وی با اشاره به استان های فعال در این زمینه اظهار کرد:در حال حاضر این مجموعه با   200پروژه عمرانی در کشوراز جمله اداره راه و شهرسازی وشهرداری و استانداری استان مرکزی ،قم،  مسیر سلفچکان به سمت ساوه ،    پروژه راه و شهرسازی همدان  ،  پروژه های وزارت راه کردستان با این  مجموعه است و 200کیلومتر راه روستا را مجموعه جهاد نصر  در این استان پوشش می دهد ودر پایان باید بگویم با اداره راه و شهرسازی لرستان درحال فعالیت می باشیم.

شجاعی  تاکید کرد:در حال حاضر حدود 200دستگاه ماشین سنگین و نیمه سنگین داریم که تعدادی از آنها مربوط به  دوران جنگ می باشد و عمر مفیدشان از بین رفته و توانایی کار ندارند .

به گفته وی این مجموعه  طبق برنامه ریزی سالانه 4میلیارد دستگاه اضافه میکند و این  از اولویت های مهم در برنامه این مجموعه می باشد.

مدیرعامل جهاد نصر استان مرکزی از برندهای قابل استفاده این مجموعه خبر داد و گفت:

در مجموعه خود از لیوگانگ و هپکو و کوماتسو و هیتاچی استفاده می کنیم و بیشترین دستگاه های ما از لیگانگ است که حدود 50 دستگاه می باشد و از لیوگانگ رضایت دارم و ارتباط خیلی خوبی با مدیریت جناب آقا ی افراسیابی داریم و به طور مستیقم می شود با ایشان در ارتباط بود خدمات پس از فروش شرکت حفار ماشین منحصر به فرد است و در مجموعه جهادنصر همگان به نیکی از حفارماشین و خدماتش یاد می کنند و به سایر شرکت ها توصیه می کنم از مجموعه خدمات پس از فروش حفارماشین الگوبرداری کنند.

شجاعی  در بخش دیگری از این گفت و گو در خصوص کیفیت این ماشین ها  تصریح کرد:با وجود چینی بودن محصولات لیوگانگ برند درجه یک چین است و بسیار مناسب و خوب کار می کنند و در4 سال اول که اصلا به مشکل نمیخورد و بعد از 4سال به دلیل نداشتن اطلاعات سرویس و نگهداری اپراتور ها این مجموعه به  مشکل خورده که سریع مکانیک ها در محل مشکل را حل کردند .

به گفته وی درحال حاضر14 عدد بیل از لیوگانگ در خوزستان مشغول کار است  که وما رضایت کامل داریم و این در حالی است که جنس چینی چند درجه دارد از درجه 1 تا 5 که حفارماشین خوشبختانه درجه 1 چین را وارد می کند و باعث شده که مشتریان با خیالی آسوده از آنها بهره بگیرند.

مدیرعامل جهاد نصر استان مرکزی  در پایان  به مشکلاتی در این راستا اشاره کرد و گفت:هزینه تعمیر و نگهداری قطلات بالاست و این موضوع یکی از مشکلات کار ماست و دیگر مشکل در بحث آموزش است. اگر شرکت های وارد کنند دوره های آموزشی برای تعمیرکاران بگذارند ، این مشکلات به حداقل می رسد همانگونه که حفار ماشین کلاس آموزشی برای نگهد اری میگذارد درخواست من این است که برای تعمیرکاران هم کلاس بگذارد که در صورت مشکل نیاز به مراجعه تعمیرکار شرکت نباشد و سریع تر تعمیرکارخودمان مشکل را حل کند .

 

 


← بازدید: 1789 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار