تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

با کارشناسان به مناظره می نشینیم تا ثابت کنم چهارشنبه 1393/11/15 - 

مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار استسایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- محمدرضا زندی ؛ نامی است آشنا برای اهالی دنیای پر دغدغه ماشین آلات ؛ مهندسی که به قول خودش از صفر شروع کرد تا این روزها همگان به او نمره صد بدهند : مدیر فنی شرکت حفارماشین شیراز که  توانست 7 سال پیاپی عنوان بهترین خدمت پس از فروش را در بین 152 کشور دنیا برای ایران کسب کند. در آستانه سال 1394 پای صحبت این کاربلد توانا نشستیم تا در مصاحبه ای خواندنی از او بخواهیم که برای شما بگوید .این شما و این حرف های خواندنی مهندس زندی :

سخنی برای آغاز

خوشحالم از این که فرصتی فراهم شد تا یک بار دیگر بتوانم با مشتریان حفار ماشین حرفی بزنم . مشتریانی که فقط مشتری نیستند و من نسبت به آنها احساس دین دارم و از دوستان من هستند .پیشاپیش سال نورا به آنهاو خانواده بزرگ حفارماشین تبریک می گویم ما همه جزئی از یک خانواده هستیم پس طبیعی است با شادی آنها خوشحال باشیم و از ناراحتی آنها و غمگین؛ بر همین اساس در روزهای پایانی سال 93 بهترین آرزوها را برای آنها دارم.

عذرخواهی از مشتریان

می خواهم با مشتریان حرف بزنم ؛ می خواهم به آنها بگویم در واحد خدمات شرکت حفارماشین هدف یکی است و آن را ارائه بهترین خدمات به مشتریان است. در حفارماشین تنها دغدغه من و همکارانم برطرف کردن مشکلات مشتریان است و اگر در حین ارائه خدمات کوتاهی صورت می گیرد از همه عذرخواهی می کنم در واحد خدمات حفارماشین شیراز کسی حق اشتباه ندارد و با کوچکترین اشتباه تندترین برخورد صورت می گیرد . چون پای ارائه خدمات به مشتریان در میان است و در این رابطه با احدی شوخی نداریم.

به خودم نمره 70 می دهم

به عملکرد خود و پرسنلم در سال 1393 نمره 70 می دهم .چون واقعا برای جلب رضایت مشتریان از جان و دل مایه گذاشتیم تا هر طور شده خنده را بر لبان آنها بنشانیم؛ ولی شاید نظر مشتریان این نباشد و نمره کمتری به من و عملکردم بدهند؛ با این حال با روی باز انتقادها را می پذیریم و به خواسته و نظر  آنها احترام می گذاریم چون هرچه داریم از مشتریان است حتی اگر به من و پرسنلم نمره صفر بدهند.

خدمات رسانی 24 ساعته

در بحث ارائه خدمات به مشتریان حفارماشین خط قرمز مدیریت محترم عامل این است که باید به طور 24 ساعته در خدمت مشتریان بود. و همه ارکان و مدیران حفارماشین باید در هرزمان که مشتری نیاز به ارائه خدمات و قطعات داشت مشکل آنها را برطرف کنند به همین خاطر تلفن همراه من و سایر پرسنل واحد خدمات پس از فروش به طور 24 ساعته روشن است تا بلافاصله پس از تماس مشتری ارائه خدمات و قطعات صورت پذیرد.

یوتانگ

انتخاب خوبی از سوی مدیرعامل حفارماشین برای عرضه در بازار ایران بود . باید این انتخاب را باید به فال نیک گرفت . این مدل از دستگاه های یوتانگ که توسط حفارماشین وارد چرخه صنعت شد با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و نیاز معدن داران را در برخی از شرایط پوشش خواهد  داد . متخصصان حفارماشین با مدیریت افراسیابی با هزاران دلیل منطقی یوتانگ را انتخاب کردند که باری از روی دوش معدن داران بردارند نه اینکه باری به دوش آنها اضافه کنند. این دستگاه در ظاهر کامیون است ولی در باطن دامپتراکی معادل 325 یا 769 کاترپیلار است و تفاوت اصلی این است که دامپتراک های 325 یا 769 قطعات و تعمیراتشان بسیار گران است ولی دامپ تراک های یوتانگ از قطعات و خدمات ارزان تری برخوردار هستند و به این دلایل است که خرید آن را پیشنهاد می کنم .

درستا

درستا را با تعصب خاصی دوست داریم .چون این دستگاه در سالهای گذشته با نام اینترناش به بازار ایران آمد که تعمیرکاران قدیمی آن را به خوبی می شناسند و خیلی خوشحالم که امروز حفارماشین نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش آن را در ایران دارد. بولدوزر درستا کیفیت بالایی دارد و از آلیاژ قدرتمندی ساخته شده که ضدسایش است و از D9و D8 و 155 قدرتمند تر است . بولدوزر های درستا در بازار و دنیای بی رقیب است و قدرتمند تر از کوماتسو می باشد و حاضریم با تمام کارشناسان فنی به مناظره بنشینیم و این موضوع را به اثبات برسانیم

چرا بولدوزر های لیوگانگ نه ؟

سالهاست لیوگانگ را همگان با خوشنامی می شناسند و او ایل دهه 80 بود که واردات این ماشین آلات توسط حفار ماشین صورت گرفت ولی صرف نظر از واردات و برندسازی باید یک نکته را در نظر بگیریم که مصالح ملی است و هر گاه پای این موضوع پیش بیاید باید حقیقت را بگویم؛ نه تنها بولدوزر های لیوگانگ بلکه هیچ بولدوزری که در چین تولید می شود از کیفیت خوبی برخوردار نیستند؛ چین هنوز نتوانسته در ساخت بولدوزر با قدرت ها ی جهانی رقابت کند ولی در حال بررسی شرایط هستند تا در اینده نزدیک بولدوزرهایی باکیفیت بیل و لودرهای لیوگانگ تولید کنند که استاندارد جهانی داشته باشد و تولیداتی را در زمینه بولدوزر روانه بازار های بین المللی کنند. ولی در مقطع کنونی همان طور که خرید بیل و لودر و گریدر و... لیوگانگ را توصیه می کنم عدم خرید بولدوزر های چین را پیشنهاد  می دهم.

تجهیز نمایندگی

جلسات زیادی را با واحدهای درگیر با مشتریان در حفارماشین برگزار کردیم .صدای مشتری را شنیدیم . آنها اعتقاد دارند خدمات و قطعات در حفارماشین گران است. هر چند ما چنین اعتقادی نداریم ولی با این حال قول بررسی کارشناسی تر می دهیم که قیمت ها کاهش یابد و مشتریان را ضی تر از قبل باشند .یکی از راه های کاهش قیمت برای جلب نظر مشتریان تجهیز نمایندگی های فروش در سراسر کشور به خدمات پس از فروش و قطعات است.چون مشتری به جای دریافت خدمات و قطعات از تهران به شهر خود مراجعه می کند و قیمت کمتری را می پردازد.این موضوع در حال بررسی است و امیدوارم بتوانم این موضوع جامه عمل بپوشانیم .

 


← بازدید: 2528 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار