تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

دلیل انتخاب دامپ تراک یوتانگ ؟؟!!! یک شنبه 1394/01/16 - 

دلیل انتخاب دامپ تراک یوتانگ ؟؟!!!سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز-کامیون های مخصوص کار در معادن و کار های عمرانی از ساختار خاصی نسبت به کامیون های معمولی برخوردارند. این کامیون ها در نمونه های ساده تر، حداقل از شاسی بلند تر و لاستیک های سایز بزرگ تر استفاده می کنند و هر چه تردد آنها مخصوص به مناطق خاص تر باشد و حمل بار های آنها به حجم های سنگین تری برسد، اندازه و سایز آنها نیز بزرگ تر می شود.یکی از مشکلات معدن داران ساخت جاده برای تردد ماشین آلات در سطح معدن است که هزینه زیادی روی دست معدن داران می گذارد. بر همین اساس معدن داران بیشتر به دنبال دامپتراک هایی هستند که عرض کمتر ولی قدرت بیشتری داشته باشد که در این بین دامپتراک های یو تانگ با عرض 10 متر ولی قدرتی معادل سایر برندها ، بهترین گزینه است.در بعضی از پروژه هاکه امکان استفاده از دامپتراک وجود ندارد.ازکامیونهای کمپرسی جاده ای استفاده می کنند که این کار در کوتاه مدت مفید ودر دراز مدت باعث افزایش هزینه می گردد. همانطور که می دانید این کامیونها برای ظرفیت محدودی طراحی شده اند که با بارگیری بیش از حد دچار مشکل وموجب افزایش هزینه وکند شدن روند تولید می گردند.

مدیرعامل حفارماشین شیراز پس از تحقیق و بررسی های فراوان برای حل مشکلات معدن داران دامپتراک یوتانگ را  وارد محصولات خود نمود . این مدل از دستگاه های یوتانگ که با خدمات پس از فروش حفارماشین وارد چرخه صنعت و با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و نیاز معدن داران را در شرایط خاص پوشش می دهد و تا حدودی  باری از روی دوش معدن داران برمی دارد . این دستگاه در ظاهر کامیون است ولی در باطن دامپتراکی معادل 325 یا 769 کاترپیلار است و تفاوت اصلی این است که دامپتراک های 325 یا 769 قطعات و تعمیراتشان بسیار گران است ولی دامپ تراک های یوتانگ از قطعات و خدمات ارزان تری برخوردار هستند و نیروهایی آموزش دیده و ماهر در حفارماشین شیراز مشغول به فعالیت در خصوص سرویس و نگهداری دامپتراک های یوتانگ هستند.

 حال اگر بخواهیم از دامپتراک بجای کامیون استفاده کنیم می بایست ؛

برای خرید آن هزینه زیادی صرف کنیم بطور مثال جهت تهیه کامیون سی وپنج تن مبلغی حدود یک میلیارد وسیصد میلیون سرمایه نیاز است، به علاوه ایجاد زیر ساخت ها مانند جاده –دستگاه بارگیر –تعمیرگاه –قطعات یدکی –لاستیک وافراد متخصص جهت نگهداری ماشین در همین راستا شرکت حفار ماشین شیراز تیمی متخصص را جهت تحقیق وبررسی مامور این امر مهم نمود که پس چندین ماه تحقیق و بررسی های کارشناسانه در چند پروژه سد سازی –راهسازی -معادن و... از  بین چندین برند کامیون در چرخه صنعت دنیا ، مینی دامپتراک یوتونگ انتخاب و  وارد کشور عزیزمان گردید .

 


← بازدید: 1808 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار