تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است دوشنبه 1394/02/21 - 

یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ استسایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- به بهانه آغاز سال 1394 با مدیر فروش خاورمیانه لیوگانگ به گفتگو نشستیم و با او از هر دری صحبت کردیم تا مخاطبان ما بدانند لیوگانگ برای جلب رضایت آنها در سال پیش رو چه افکاری در سر دارد .

یک سال دیگر از حضور لیوگانگ در بازار ایران گذشت؛ سال 93 را چطور دیدید؟

برخلاف سال های 91-90 که سال های سختی بر ایرانی ها گذشت و دلیل آن هم تحریم غربی ها بود سالهای 92-93 سالی بهتر از آن 2سال بود تحرکی در بازار دیده شد و میل به خرید در بین ایرانی ها افزایش پیدا کرد. سال 93 را می توان سرآغازی بعد از آن تحریم ها نامید ؛برای یک شروع مجدد با شرایط جدید، تحریم نه تنها برای ایرانی ها سخت بود بلکه برای ما هم سخت بود چون انتظاراتمان از بازار ایران برآورده نشد ولی خیلی خوشحالیم که بالاخره غرب پذیرفت باید با ایرانی ها سخن از منطق گفت نه زورو تحریم ، جای امیدواری است که آنها کمی عقب نشستند و همین عقب نشینی باعث شده درهای اقتصاد ایران به روی بازار جهانی بازتر شود و اقتصاد رونق بگیرد .

درسالی که گذشت لیوگانگ چه کرد؟

مهمترین قدمی که لیوگانگ برداشت این بود که قرارداد خرید درستا را امضا کرد و شرایط برای حضور ماشین آلات این کمپانی در ایران و سایر کشورها با نام لیوگانگ- درستا فراهم شود. ضمن این که به واسطه این خرید؛ عنوان بهترین خرید خارجی در بین تمام کشورها در لهستان را ثبت کرد. این اقدام لیوگانگ که به واسطه آن کمپانی قدرتمند درستا رسماً به مالکیت لیوگانگ درآمد دنیای ماشین آلات را شگفت زده کرد و همگان این اقدام لیوگانگ برای رسیدن به رتبه های بالای جهانی را تحسین کردند.

چرا درستا؟ دلیل انتخاب درستا چه بود؟

به این خاطر که کمپانی درستا بولدوزرهای فوق العاده ای برای کار در معادن دارد که اولین انتخاب هر معدن داری در دنیاست. به همین خاطر لیوگانگ که بیل و لودر های قدرتمندی دارد بولدوزرهای قدرتمند درستا را به ویترین فروش خود اضافه کرد تا صنعتگران دنیا برای خرید ماشین آلات قدرتمند به لیوگانگ فکر کنند وبه نمایندگی های فروش این شرکت در تمام دنیا مراجعه نمایند.

بهتر نبود لیوگانگ به ازای خرید درستا به خاطر بولدوزر های قدرتمندش دانش تولید خود در این دستگاه را افزایش می داد و خودش همان طور که بیل و لودر قدرتمند روانه بازار می کند بولدوزر تولید خودش را روانه بازار می کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که لیوگانگ در حال حاضر بولدوزر هم تولید می کند که اتفاقا کیفیت فنی خوبی هم دارد ولی در معادن که حجم کار سنگین است کارایی ندارد اما برای کارهای سبک تر مورد استفاده قرار می گیرد.با این حال ترجیح دادیم در ویترین فروش خود نیز کالایی با استاندارد روز اروپا را داشته باشیم که در این بین درستا بهترین گزینه بود.

از کمپانی درستا فقط بولدوزرهای آن متعلق به لیوگانگ است؟

نه؛ تمام تولیدات درستا متعلق به لیوگانگ است در واقع باید بگویم مالکیت درستا در اختیار لیوگانگ است. نه تنها بولدوزر بلکه بیل-لودر-گریدرو... تحت عنوان لیوگانگ-درستا روانه بازار های جهانی می شود .

با چه کیفیتی؟

با کیفیت روز اروپا که سرآمد همه برندهاست. دنیا می تواند درسال  پیش رو بهترین تکنولوژی را تجربه کند.به طور قطع از این به بعد می توانند بهترین ها را از لیوگانگ ، درستا بخواهند.

و این محصولات چه زمانی وارد بازار ایران می شود؟

از همین الان ایرانی ها می توانند با مراجعه به نمایندگی رسمی ما در کشورشان یعنی حفارماشین شیراز محصولات لیوگانگ.درستا را با بهترین کیفیت بخواهند.

با چه قیمتی؟

طبیعی است جنسی که کیفیت بهتری داشته باشد قیمت بالاتری هم دارد ولی مهم این است که ایرانی ها از این به بعد می توانند از بالاترین تکنولوژی و بهترین کیفیت در پروژه های خود بهره بگیرند.

پس در سال 2015برگ زرین دیگری در دفتر پر افتخار لیوگانگ اضافه می شود؟

خط اول این دفتر درسال 2014 نوشته شد و خط های بعدی را مشتریان لیوگانگ ؛ درستا می نویسند. آن هم وقتی که از این ماشین آلات  در پروژه های خود بهره می گیرند .  ضمن این که در سال 2015 جداً تصمیم داریم کیفیت ماشین آلات تولید شده در لیوگانگ را با بالاترین کیفیت روانه بازار های جهانی کنیم و مطمئن هستیم مشتریان لیوگانگ در سراسر دنیا در همین سال تغییر را احساس خواهند کرد. بهترین لذت در لیوگانگ خنده مشتریان است.

در بحث خدمات چطور ؟

وقتی حرف از تغییر و پیشرفت است مطمئن باشید مهم ترین بخش آن خدمات و پشتیبانی است از تمام نمایندگان خود خواسته ایم این موضوع را رعایت کنند وتغییر را در بحث ارائه خدمات در دستور کار خود قرار دهند. چون سال 2015 در لیوگانگ سال تغییرات اساسی است.

در ایران مردم به جنس چینی اعتماد ندارند این موضوع را خودتان قبول دارید؟

فقط در ایران نیست که چنین دیدگاهی وجود دارد . در تمام دنیا همین است متاسفانه برخی از تولیدکنندگان چینی در تولید خود اصلا به کیفیت توجهی ندارند. همین موضوع باعث شده دنیا دیدگاه خوبی به تولیدات چینی نداشته باشد. همین موضوع باعث شدتا سران دولت چین جلسه ای را تشکیل دهند و جلوی صادرات اجناس بی کیفیت را بگیرند تا بیش از این نام صنعت چین زیر سوال نرود و مطمئن باشید درسال های پیش روصنعت چین نماد کیفیت در دنیا خواهد شد . ولی .......

ولی چی....؟

جا دارد از حفار ماشین تشکر کنم . نماینده وفاداری که با به جان خریدن سختی ها توانست این دیدگاه رابین صنعتگران ایران تغییر دهد و شاهد آن باشیم که همگان لیوگانگ را برندی متمایز از سایر برندهای چینی بدانند و برکیفیت بالای آن اعتراف کنند.

در نشست سال 2014 که اخیراً در لیوجو برگزار شد حفارماشین توانست عنوان وفادارترین نماینده را به خود اختصاص دهد؟

حفارماشین نه تنها نماینده وفادار لیوگانگ است بلکه دوست و همراه و از همه مهمتر امین لیوگانگ است و ما به داشتن چنین نماینده ای افتخار می کنیم . ضمن این که باید بگویم لیوگانگ با حفارماشین کار نمی کند.بلکه لیوگانگ در نهایت افتخار با حفارماشین پیشرفت می کند.

حمیدرضا افراسیابی ؟

برای خود من بهترین دوست و برای لیوگانگی ها مدیری با بالاترین جایگاه که در خیلی از مواقع با پیشنهادهایش به لیوگانگ کمک می کند و در لیوگانگ روزهای موفق تری را برای این مدیر ایرانی پیش بینی می کنیم.

صنعتگران ایران در سال جدید منتظر چه ماشین آلاتی از لیوگانگ باشند؟

لیفتراک های نسل جدید بی نظیر است . لودر 890 و بیل های غول پیکر 970(70تنی) که کار معدن داران را راحت می کند از محصولات جدیدی است که در سال 94 وارد بازار ایران می شود. ضمن این که برای کارهای سبک تر نسل جدید لودرهای 856سری H را با بالاترین کیفیت برای بازار های جهانی در نظر گرفته ایم.

 


← بازدید: 1551 مرتبه← بازگشت به آرشیو اخبار