تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

:: معرفی بخشهای واحد خدمات پس از فروش

* معاونت فنی و خدمات پس از فروش


معاونت فی و خدمات پس از فروش در رأس این واحد قرار گرفته و کلیه برنامه ریزی های فنی و مهندسی، آموزش فنی، نحوه خدمات رسانی به مشتریان و کنترل و بازرسی توسط این معاونت تدوین میگردد. این معاونت از واحدهای ذیل تشکیل شده است.

* پشتیبانی ماشین آلات و اعزام نیرو

در این واحد کلیه امور مربوط به خدمات رسانی به مشتریان از زمان پذیرش تا اتمام کار خدمات انجام می گیرد. این واحد از بخشهای تعمیر گاه ثابت – فیلد سرویس وترانسپورت تشکیل شده است.

خدمات پس از فروش

* تعمیرگاه ثابت: تعمیرگاه ثابت خدمات پس از فروش شرکت حفار ماشین از بخش های موتور، گیربکس، هیدرولیک، اکسل، انژکتور، آهنگری و زیر بندی و ایستگاهای تست تعمیرات هیدرولیک، تست تعمیرات موتور، تست تعمیرات گیربکس و تست تعمیرات پمپ انژکتور تشکیل شده است. تعمیر گاه مرکزی واحد خدمات با امکانات استاندارد تعمیرگاهی شامل ابزار آلات تخصصی و دقیق واستندهای تعمیراتی استاندارد که اشاره گردید تجهیز شده در بخش تعمیر‌گاه ثابت واحد تعمیرات انواع زنجیرهای ماشین آلات نیز راه اندازی شده است که با پیشرفته ترین دستگاههای پرس زنجیر نسبت به تعمیرات اقدام می نماید.

خدمات پس از فروش

* فیلد سرویس: در بخش فیلد سرویس مهندسین و تکنسین های این بخش کلیه آموزشهای تخصصی را در مرکز آموزش وکمپانی فرا گرفته و آماده خدمت رسانی می باشید .

خدمات پس از فروش

* ترانسپورت: در واحد ترانسپورت نیز با توجه به شرایط جغرافیایی کشور خودروهای مناسب فیلد سرویس تهیه شده است. این خودروها توسط سیستم GPS کنترل می گردند که در هنگام مأموریت در سریعترین زمان ممکن خدمات رسانی صورت گیرد. در هر خودرو جعبه ابزاری وجود دارد که کلیه ابزار آلات مورد نیاز تعمیرات در آن موجود است.

خدمات پس از فروش

* مرکز آموزش فنی: مرکز آموزش واحد خدمات با هدف تربیت نیروی انسانی مورد نیاز سازمان راه اندازی شده؛ در این واحد بر اساس چارت استاندارد آموزشی شرکت حفار ماشین و همچنین منابع سخت افزاری و نرم افزاری؛ کلیه دوره های فنی انواع ماشین آلات توسط اساتید مجرب وبا تجربه واحد خدمات پس از فروش تدریس می گردد. همچنین در بخش آموزش مشتریان، به خریداران محترم آموزشهای سرویس و اپراتوری ارائه می گردد.

خدمات پس از فروش

* انبار مرکزی: انبار مرکزی از دیگر واحدهای خدمات پس از فروش است که با هدف تسریع در روند خدمات رسانی به صورت مکانیزه قطعات مورد نیاز مشتریان را عرضه می نماید.

خدمات پس از فروش

* کنترل کیفیت: این واحد از سه بخش کنترل کیفیت مونتاژ دستگاه، کنترل کیفیت تعمیرات و کنترل کیفیت قطعات و همچنین یک واحد مجزای آزمایشگاه آنالیز روغن تشکیل شده است. کارشناسان این واحد با استفاده از چک لیستهای کنترلی استاندارد تعمیرات وقطعات را ادیت می‌کنند.

* آزمایشگاه آنالیز روغن: واحد خدمات پس از فروش با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای نگهداری / پیشگیرانه در بخش آزمایشگاه آنالیز روغن نیز فعالیت گسترده ای دارد. نمونه های روغن دستگاهها در آزمایشگاه مورد تجزیه وتحلیل قرار گرفته ودر صورت مشاهده هر گونه اشکالی مراتب سریعا" اعلام و عملیات پیشگیری توسط تیم فنی صورت می گیرد.

* واحد کنترل و بازرسی: این واحد نیز با هدف آنالیز و عملکرد مجموعه خدمات پس از فروش راه اندازی شده و ارتباط مستقیمی را با مشتریان گرامی در خصوص رضایتمندی از بخش خدمات پس از فروش دارد. کارشناسان این واحد با توجه به شاخص های تعیین شده در بهبود مستمر خدمات رسانی به مشتریان فعالیت می کنند. همچنین عملکرد اپراتور دستگاه و نحوه سرویس ونگهداری آنها نیز مورد تجزیه وتحلیل قرار می‌گیرد در این واحد بخش رسیدگی به شکایات ها در کلیه ساعات شبانه روزی انتقادات وشکایات مشتریان را ثبت ودر اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به مشتریان گرامی اقدام می نماید.