تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 
 
 • كانال رسمي تلگرام شرکت حفارماشین شیراز راه اندازي شد
 • با مدیر عامل حفار ماشین شیراز در ارتباط باشید
 • یونگ : حفار ماشین دوست و امین لیوگانگ است
 • یکی از قدرتمند ترین چهره اقتصادی چین فاش کرد : دلایل انتخاب حفار ماشین به عنوان وفادارترین نماینده لیوگانگ
 • اظهار نظر برخی از مدیران و کارشناسان حوزه صنعت پیرامون بکار گیری کالاهای چینی:استفاده از ماشین آلات چینی آری یا خیر؟
 • مهندس عباس صفری : لیوگانگ برتر از کوماتسو و کاترپیلار
 • مهندس زندی: بولدوزر های درستا قدرتمندتراز کوماتسو و کاترپیلار است
 • نشست صمیمی مدیران ارشد حفارماشین با مشتریان استان کرمان
 • تدارك گسترده ليوگانگ براي نمايشگاه بين‌المللي ماشين‌آلات چین
 • لیوگانگ جزو 50 برند برتر چین شناخته شد
 • ورود دامپتراک 45 تني ليوگانگ به کشور
 • رئیس هیئت مدیره گروه لیوگانگ:لیوگانگ به خاطر مدیری چون افراسیابی به خود می بالد

:: رضایت مشتریان

مهندس نیتی

مدیر ماشین آلات شرکت گسترش صنعت ایران : در حفار ماشین به خواسته های مشتری احترام می گذارند.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- مدیر ماشین آلات شرکت گسترش صنعت ایران اعتقاد دارد، راه اندازی واحد قطعات در حفارماشین نشان دهنده احترام به مشتری است.

به گزارش سایت رسمی شرکت حفار ماشین شیراز؛ مهندس نیتی در این رابطه به خبرنگار سایت رسمی شرکت حفارماشین گفت: همه اهالی بخش ماشین آلات در ایران می دانند که در حفارماشین خدمات پس از فروش حرف اول و آخر را می زند و همه موفقیت های این شرکت ناشی از مدیریت صحیح در بخش خدمات پس از فروش است.

وی ادامه داد : با راه اندازی واحد قطعات احترام به مشتری به بالاترین سطح رسیده چراکه مشتریان می توانند در کمترین زمان و بدون حضور واسطه به تامین قطعات اقدام کنند. در این رابطه باید از جناب آقای افراسیابی و مجموعه ایشان قدردانی کرد.

ا... کرم خضری

 

از کیفیت محصولات لیوگانگ راضی هستم.

ا... کرم خضری : به صداقت مدیران حفارماشین ایمان دارم.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- مدیرعامل شرکت بازرگانی آرمانی بهتا در کرمان از کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات لیوگانگ که در ایران توسط حفارماشین عرضه می شود ابراز رضایت کرد.

به گزارش سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز؛ ا... کرم خضری که ظرف مدت 6 ماه 30 دستگاه لیوگانگ را از حفارماشین خریداری کرده است به خبرنگار رسمی سایت حفارماشین شیراز گفت: طی جلساتی که با مدیران حفارماشین و شخص آقای افراسیابی برگزار کردم پی به صداقت گفته های آنها بردم و اقدام به خرید محصولات چینی کردم. مدیران حفارماشین از کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش منحر به فرد می گفتند که زمان گفته های آنان را ثابت کرد و من در حال حاضر از این اتفاق ابراز رضایت می کنم.

وی ادامه داد: از ماشین آلات لیوگانگ در پروژه هایی استفاده می کنم که جهاد نصر کرمان مجری آنها است به همین خاطر با اطمینان از محصولات حفار ماشین آنها را به پروژه ها می فرستیم.

مدیرعامل شرکت بازرگانی " آرمانی بهتا " از هرگونه انتقادی از عملکرد مجموعه حفار ماشین خودداری کرد و عنوان داشت: فعلا که مورد خاصی مشاهده نشده است ولی خوشحالم با مجموعه ای کار می کنم که ظرفیت انتقاد دارد و انتقادها را می پذیرد.

مهندس ا... کرم خضری که 30 سال است به عنوان مدیر ارشد در پروژه های عمرانی مسئولیت اجرایی دارد در پایان به مدیران حفارماشین پیشنهاد داد، برای کم شدن فاصله زمانی ارائه خدمات پس از فروش پیشخوان خدماتی خود را به نقاط دیگری از کشور نیز انتقال دهند تا فاصله زمانی به حداقل برسد.

محمدرضا باربـد

 حفارماشین یعنی نظم و انظباط

محمدرضا باربـد:

"عملکرد خدمات پس از فروش این شرکت قابل تقدیر است. "

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- گفتگو با مدیرعامل شرکت سعادت ترابر پیش روی شما قرار دارد.مدیرعاملی که با تکیه بر توانایی و تجربیاتش از شرکت خود یک مجموعه موفق ساخته و روز به روز پله های موفقیت را طی می‌کند. حالا اگر می خواهید بدانید نظر محمدرضا باربد در رابطه با حفارماشین و خدمات پس از فروش چیست این مصاحبه را تا پایان بخوانید:

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- چند سال است که حفارماشین را می شناسید؟
حدود 2 سالی است که حفارماشین را می شناسم و از محصولات این شرکت در پروژه های خود بهره  می گیرم.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- از کدام مدل دستگاه حفارماشین در پروژه های خود استفاده می کنید؟

3دستگاه بیل مکانیکی و 2 دستگاه لودر لیوگانگ را خریداری کرده ام و درصدد آن هستم تعداد دستگاههای خود را افزایش دهم.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- کیفیت دستگاه های این شرکت را چطور ارزیابی می کنید؟

خود من سالهاست که با ماشین آلات مختلف با برندهای گوناگون سرو کار داشته ام. الحق و الانصاف کیفیت محصولات حفارماشین با توجه به قیمت آن فوق العاده است و به دیگر مدیران  ماشین آلات  توصیه می‌کنم قبل از خرید هر دستگاه، محصولات حفارماشین را مورد بررسی قرار دهنـد.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- برای خرید از حفارماشین چه فاکتورهایی را در نظر گرفتید ؟

اول از همه کیفیت دستگاه برای من مهم بود، دوم خدمات پس از فروش. اگر شرکتی بتواند این 2 فاکتور را با هم داشته باشد، شرکت معتبری است و خرید از آن آرامش در پروژه را تضمین می کند.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- به نظر شما حفارماشین از این 2 فاکتور برخوردار است؟
انصافا هم کیفیت محصولات این شرکت فوق العاده است، هم خدمات پس از فروش منحصربه فردی دارد. شک ندارم اگر همین روند ادامه پیدا کند زودتر از حد تصور مجموعه تحت مدیریت مهندس حمیدرضا افراسیابی حرف اول و آخر را در این بخش از صنعت خواهد زد.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- از زمان تماس شما تا لحظه ای که واحد خدمات پس از فروش حفارماشین نسبت به رفع عیب دستگاه شما اقدام می کند چقدر زمان می برد؟
با توجه به مصافت 1000 کیلومتری، شخصا لذت می برم از اینکه می بینم واحد خدمات پس از فروش حفار ماشین سریعا اقدام می کند تا از دستگاه رفع عیب شود. همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتاد که این عملکرد قابل تقدیر است.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- اولین چیزی که پس از شنیدن نام حفارماشین به ذهن شما می رسد؟

نظم و انظباط اولین چیزی است که به ذهن من می رسد.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- چه پیشنهادی برای بهتر شدن مجموعه حفارماشین دارید؟

اگر مدیریت شرکت حفارماشین اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش در هر استانی می کرد فوق العاده بود، چون در این صورت مدیران ماشین آلات با آرامش خاطر بهتری در پروژه ها از محصولات حفارماشین بهره می برند.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- از هدف مدیران حفارماشین و رسیدن ایران اسلامی به مرحله خودکفایی در تولید ماشین آلات  راهسازی و معدنی خبر دارید؟                                    ؟ 
در جریان این موضوع قرار دارم و امیدوارم این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد تا با افتخار در پروژه خود از ماشین آلات ساخت داخل بهره بگیریم.

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز- به نظر شما مدیران ایرانی از تولید داخل استقبال می‌کنند؟

اگر کیفیت و خدمات پس از فروش ایده آل باشد صد در صد مورد استقبال قرار می گیرد.

مهنـدس بری

مهندس بری : رضایتمندی از حفارماشین و خدماتش در بالاترین سطح قرار دارد .

سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز، مهندس بری که از مشتریان قدیمی و با سابقه حفارماشین است از این شرکت و خدمات پس از فروش آن به نیکی یاد می کند .
به گزارش سایت رسمی شرکت حفارماشین شیراز ؛ مدیر عامل شرکت آدیش کار که در سال 1383 اقدام به خرید اولین دستگاه خود از این شرکت کرد بعد از گذشت 8 سال از محصولات حفار ماشین و خدمات پس از فروشش ابراز رضایت می کند.

 مهندس بری ادامه داد : خوشحالم از اینکه در حوزه کاری ما شرکت هایی چون حفارماشین حضور دارند و ما می توانیم با اعتماد و آسودگی خاطر از آنها خرید کنیم .

 وی خاطر نشان کرد : برای شرکت هایی چون آدیش کار که در زمینه های عمرانی ، معدنی و راه سازی فعالیت می کنند کیفیت بالای دستگاه و خدمات پس از فروش از اهمیت بالایی برخردار است و خوشحالم که مدیران شرکت حفارماشین رعایت اصل مشتری مداری هر دو فاکتور فوق را رعایت کردند و به نوبه خود از جناب آقای افراسیابی و مجموعه تحت مدیریت او تشکر می کنم .

 مدیر عامل شرکت آدیش کار با تقدیر از مهندس زندی افزود: وجود افرادی چون مهندس زندی در هر بخش از صنعت باعث افتخار است و بنده نظم حاکم بر واحد خدمات پس از فروش حفارماشین را ناشی از مدیریت و توانمندی شخص مهندس زندی می دانم و بارها مشاهده کرده ام وی با ارائه خدمات به مشتریان به ایجاد روابطی مبتنی بر اعتماد سازی کمک می کند.

هادی بذر افشان

 

1390/12/10

 هادی بذر افشان :

امیدوارم تنها دغدغه حفار ماشین  خدمت به ایرانی ها باشد


-سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ هادی بذر افشان مدیر ماشین آلات موسسه نصر اصفهان است او از سال 1379 در زمینه ماشین آلات فعال است به واسطه کار با دستگاه های حفار ماشین در پروژه های عمرانی با دستگاه های این شرکت با ایشان مصاحبه ای انجام دادیم که در ادامه می خوانید:

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ آشنایی شما با حفار ماشین از چه زمانی و چگونه بوده است؟
ابتدا با حضور در نمایشگاهی که حفار ماشین در آن غرفه داشت با این شرکت آشنا شدم؛ این آشنایی بعد از خرید دو دستگاه لودر به یک ارتباط دوستانه تبدیل گردید.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ وجه تمایز حفار ماشین را با سایر شرکت ها در چه می بینید؟
وجه تمایز و البته افتخار حفار ماشین به داشتن کار آفرینی زبده و توانمند به نام مهندس حمید رضا افراسیابی است که با اراده قوی و استوار بر ادامه راه تعریف شده اصرار دارد که این راه همان به دوش کشیدن بخشی از مشکلات حاکم بر کشور است.
مبحثی چون ایجاد اشتغال، با توجه به بلندی افکار ایشان در زمینه احداث و راه اندازی کارخانه ایذه خود در خور تقدیر است. خلاقیت زنده و سازنده این مدیر، بلند مرتبه و کارگر خواهد بود.

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ پیامی برای مدیریت حفار ماشین دارید؟
گام هایتان استوار و تحقق اهداف بزرگ پیش رویتان که خدمت به هم وطنان و ایرانیان است، هر چه زودتر و یکی پس از دیگری محقق و توفیق به فتح قله های عظیم خدمت حاصلتان گردد. دست‌هایتان را به رسم تقدیر می فشارم.

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ آیا تا کنون در سمینارهای آموزشی حفارماشین شرکت کرده اید؛ نظر شما در خصوص این سمینارها چیست؟
تا کنون در چندین سمینار حضور داشته ام، البته ارائه مطالب روز و استفاده از اساتید مجرب، میل به حضور در این سمینارها را تحریک می نماید.

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ ارزیابی شما از عملکرد حفارماشین چگونه است ؛ و چه نمره ای به حفارماشین می دهید ؟ 
وجود نیروهای جوان و پر انرژی همراه با تدبیر و واقع نگری، سهم به سزایی در تحقق اهداف مدیر عامل دارد که می تواند حساسیت خاص نسبت به موضوع ایجاد نماید. در این راستا، حفار ماشین نمره قبولی را کسب کرده اما ارتقاء و ممتاز شدن را نباید فراموش کند.

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ انتقاد و یا پیشنهادی سازنده برای حفارماشین دارید ؟
پیشنهادی غیر از افزایش سطح کیفی محصولات، رعایت استانداردها و خدمات رسانی با توجه به فعالیت بسیار ارزنده واحد خدمات پس از فروش مد نظر نیست.

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ درباره پروژه ایذه چه دیدگاهی دارید ؟
سوق به پیشرفت شما افتخار ما ایرایان است. لذا در این زمان ایران اسلامی نیازمند دستهای پر توان عاشقان این خاک است. انشاء ا... دغدغه شما فقط خدمت، خدمت و خدمت باشد.

- سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ پیامی برای مخاطبان ما در آستانه سال جدید دارید ؟
تبریک و شاد باش عرض می کنم و آرزوی سالی سراسر بهاری و سبز و سرشار از موفقیت را برای کلیه ایرانیان خواستارم.

محمدرضا فیضی مدیر طرح و برنامه و کارشناسی ارشد ماش

محمدرضا فیضی مدیر طرح و برنامه و کارشناسی ارشد ماشین آلات موسسه نصر کردستان:
پروژه ایذه ؛ افتخار ملی برای حفار ماشین

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  از چه زمانی با حفار ماشین آشنا شدید؟
از زمانی که حفارماشین چکش های هیدرولیکی را ارائه کرد با این شرکت آشنا شدم و هم اکنون از این دستگاه استفاده می کنیم و کاملا" راضی هستیم .

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ آیا در جریان احداث کارخانه ایذه هستید؟
بله، خیلی خوشحال هستیم که این حرکت را آغاز کرده اید و فکر می کنم به عنوان یک افتخار ملی همیشه از آن یاد شود.
امیدوارم به زودی به بهره برداری برسد و محصولات آن در بازار ارائه شود.
سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ :آینده این پروژه را چگونه ارزیابی می کنید؟
بسیار روشن می بینم چرا که این پروژه برای کشور ارزش افزوده به همراه خواهد داشت و این هر ایرانی وطن پرست را شاد می کند.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ فکر می کنید از محصولات این کارخانه حمایت شود؟
بی تردید در صورتی که تعامل خوبی با مشتریان خود داشته باشد و خدمات پس از فروش خوبی ارائه نمایند و از طرفی عمر مفید دستگاه در بازده زمانی خوب باشد قطعا" در بازار جواب مثبتی خواهید گرفت.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ چه پیشنهادی برای حفارماشین دارید؟
امیدوارم حفارماشین از برند دیگر ایرانی درس بگیرد و خدمات پس از فروش خوبی برای این تولید داخلی ارائه دهد، در این صورت یقینا" موفق خواهد شد.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ آیا انتقادی هم دارید؟
اطلاع رسانی باید بیشتر شود تا شناخت بهتری ایجاد گردد . آرم حفارماشین باید در ذهن مخاطبان حک شود .

 

 

حمید فریدآرا؛ معاون ماشین آلات شرکت بناساز ایران

حمید فریدآرا؛ معاون ماشین آلات شرکت بناساز ایران:


اقدام میهن پرستانه حفارماشین را تبریک می گوییم


سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  آشنایی شما با حفارماشین چگونه بوده است؟
از طریق همکاران با حفارماشین آشنا شدیم و سپس در سمینارها و همایش های این شرکت حضور یافتیم.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  آیا سمینارها رضایت شما را جلب کرده است؟
بله، ما که خیلی راضی بوده ایم.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  درباره کارخانه ایذه چیزی شنیده اید؟
بله در همایش بزرگ حفارماشین نماینده مردم ایذه و باغملک، آقای دهقان توضیحات کاملی در این خصوص ارائه فرمودند. به حفار ماشین به خاطر این اقدام میهن پرستانه تبریک می گوییم.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  آینده آن را چگونه ارزیابی می کنید؟
100 درصد موفق خواهد بود اگر حفار ماشین همین گونه عمل کند، بی تردید پیشرفت خواهد کرد.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  چه پیشنهادی برای این شرکت دارید؟
حفارماشین باید نسبت به مشتریان خود شناخت بیشتری پیدا کند و ببیند که مشتریان بیشتر به چه دستگاه هایی نیاز دارند و در آن زمینه فعالیت کند. اینگونه ، مشتریان بیشتری را نیز جذب خواهند کرد.

 

حمید فضائلی هاشمی؛ رئیس اداره ماشین آلات اداره کل

 

حمید فضائلی هاشمی؛ رئیس اداره ماشین آلات  اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی:

حمایت جدی از تولید داخل میکنیم

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  آیا دستگاه های حفارماشین را تا کنون در پروژه های خود به کار گرفته اید؟
بله، بعد از پرس و جویی که از همکاران مختلف به عمل آوردیم متوجه شدیم شرکت حفارماشین از خوش نامی ویژه ای بهره مند است، با  همکاران در وزارتخانه تهران و دوستانی دیگر در استان های دیگر نیز مشورت کردیم و از نظر فنی تجهیزات این شرکت مورد تائید همگان بود.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  بعد از خرید دستگاه ها باز هم راضی بودید؟
 بله، بیش از هفتاد درصد رضایتمندی داشتیم.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  می دانید که در شهرستان ایذه کارخانه ای را احداث کرده ایم که با بهره برداری از آن می توانیم ماشین آلات راه سازی و معدنی را در داخل تولید کنیم. فکر می کنید چقدر مورد استقبال واقع شویم؟
این پروه برگ زرینی برای آبادانی کشور است و این نشان می دهد که ایرانی می خواهد و می تواند ایرانی آباد تر داشته باشد. بی تردید حمایت جدی از تولیدات داخل خواهیم داشت و این امر در نهایت به رشد و آبادانی کشور می انجامد.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  فکر می کنید برگزاری همایش هایی از اینگونه برای پیمانکاران مفید باشد؟
حقیقت این است که با بروشور صدا به جایی نمی رسد. این همایش ها باعث هم اندیشی و آشنا شدن مشتریان با شرکت و از سویی درک صحیح حفار ماشین از مشتریان می شود.
به نظر من حرکت بسیار عالی و مفیدی است و بی تردید نتایج خوب و قابل توجهی نیز خواهد داشت.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  در پایان بفرمائید اولین چیزی که به ذهن شما با شنیدن نام حفارماشین خطور می کند چیست؟
تولید ملی


عسگر احدی، معاون پشتیبانی بازرگانی شرکت عمران صنعت

عسگر احدی، معاون پشتیبانی بازرگانی شرکت عمران صنعت:

کیفیت و سرعت برگ برنده حفار ماشین


سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  توصیف شما از حفارماشین چیست؟
اعتماد ؛ از طریق سمینارها و مجلات با حفارماشین آشنا شدیم، در سایت از خدمات پس از فروش این شرکت بسیار تعریف شنیدم  و همه ی این ها در طول زمان باعث شد که به حفارماشین اعتماد کنیم و چهار دستگاه از این شرکت خریداری کنیم.

 سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ پس حفارماشین خوب عمل کرده است؟
از بعد تبلیغی که بسیار خوب عمل کرده است. از نظر کیفیت دستگاه ها از دوام خوبی برخوردار هستند، تأمین قطعات هم از طریق شرکت بدون مشکل بوده و همچنین در زمینه خدمات پس از فروش نیز پاسخگویی با سرعت و دقت انجام شده است.

 سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ بنابر این در مجموع از شرکت راضی هستید؟
بله ؛ مشتریان هنگامی که می بینند خدمات حتی با تأخیر در پرداخت هایشان به این شرکت به خوبی صورت می پذیرد و شرکت به آنها پاسخگو است به خوبی این تفاوت ها را احساس می کنند.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  تفاوت حفارماشین را در چه می بینید؟
با بررسی هایی که انجام شده به یقین رسیده ام که در برندهای چینی، لیوگانگ به لحاظ فنی ، تکنولوژی و خدمات پس از فروش بسیار عالی عمل می کند وبنابراین این تفاوت باعث می شود که به تمام دوستانی که می خواهند از برندهای چینی خریداری کنند توصیه کنیم که محصولات این شرکت را انتخاب کنند.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛  چه پیشنهاد یا انتقادی برای این مجموعه دارید؟
بی تردید مهندس افراسیابی خود صاحب نظر هستند، اما توصیه دوستانه ای برای مجموعه دارم و آن این است که افرادی را در مجموعه به کار گیرند که بتوانند دقیقا" توان دستگاه ها را برای مشتریان توصیف نمایند و با در نظر گرفتن میزان کاری که مشتری از دستگاه می خواهد ، مدل های مختلف این محصولات را به آنها توصیه کند و برای آنها دستگاه ها را تحلیل نماید که تنها قیمت را مد نظر قرار ندهند. و در واقع به گونه ای مشاوره دهند تا مشتری دستگاه مناسب با کار خود را خریداری کنند.


مهندس حسین پور حسنی

 

مهندس حسین پور حسنی

محصول جدید حفار ماشین از اتلاف وقت جلوگیری می کند
لیوگانگ بهترین برند چین است

کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که در حوزه سنگ و معدن فعال باشد ولی نام مهندس حسین پور حسنی را نشنیده باشد. ایشان 40 سال است در این عرصه فعالیت می کند و در حال حاضر 5 معدن و 2 کارخانه دارد، از وی در خصوص حفارماشین سوال کردیم که در ادامه صحبت های ایشان را می خوانید:

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ حفار ماشین را چه طور می شناسید؟
طی سفرهایی که به کشور چین داشتم متوجه شدم نمایندگی یکی از بهترین برندهای چین در دست شرکت حفارماشین شیراز است و از این لحاظ به این شرکت تبریک می گویم که بهترین برند را انتخاب کرده است.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ نظر شما در خصوص محصول جدید حفار ماشین که همان تیغه اچیدناست چیست؟
این محصول آینده خوبی خواهد داشت هر چند که من تا کنون از نزدیک عملکرد آن را ندیده ام ولی با مطالعه‌ای که در خصوص این دستگاه داشته ام متوجه شدم می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد و سختی کار را کاهش دهد ضمن اینکه از اتلاف وقت نیز جلوگیری کند.

سایت رسمی شرکت حفار ماشین ؛ به عنوان یک متخصص در حرفه سنگ و معدن چه پیشنهادی برای حفارماشین دارید؟
روزی که سیم برش برای اولین بار به ایران وارد شد معدن داران در برابر آن بسیار مقاومت کردند، کسانی هم که مثل من به مزیت های آن آشنا شدند وآن را خریداری کرده و در معدن هایشان به کار گرفتند، خیلی صدمه دیدند چون مردم با آن مخالف بودند. بنابراین بهترین کاری که حفارماشین می تواند انجام دهد این است که یک معدن سنگ را انتخاب کند و از معدن داران دعوت بعمل آورد تا از نزدیک کارکرد این دستگاه را ببینند و با درصد ریسک پایینی آن را خریداری نمایند.
این دستگاه فن آوری نوینی دارد و من آینده خوبی برای آن پیش بینی می کنم. معدن داران هم امروز با سواد شده اند و به راحتی می توانند با این تکنولوژی ارتباط برقرار کنند.