همه چیز این گونه آغاز شد : به دلمان افتاد که به سمت تغییر حرکت کنیم و نوعی تفاوت بیافرینیم و فروش ماشین آلات سنگین را از زاویه ای دیگر ببینیم … و چنین شد که حفار ماشین شیراز در سال 1373 هجری شمسی با هدف سازندگی و بالندگی ایران اسلامی تاسیس گردید. این شرکت با شماره ثبت 6392 مطابق با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران رسماً فعالیت خود را آغاز نمود و با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات لیوگانگ در ایران گام بلندی برای آبادانی ایران اسلامی پس از سال ها جنگ تحمیلی برداشت. بدین خاطر واردات ماشین آلات عمرانی و معدنی در دستور کار مدیران حفارماشین قرار گرفت. کمپانی لیوگانگ برترین کمپانی تولیدکننده ماشین آلات در کشور چین است که توانسته محصولات خود را به خاطر کیفیت بالا روانه بازارهای اروپا و آمریکا نماید و با فاصله زیادی نسبت به سایر برندهای چینی در جایگاه نخست قرار گیرد، به طوری که اکثر مشتریان حفارماشین با خیالی آسوده و خاطری آرام این ماشین آلات را در پروژه های خود به کار می گیرند. گام بعدی حفارماشین شیراز در جهت رفاه حال مشتریان ایجاد واحد خدمات پس از فروش است که با استانداردهای روز دنیا تجهیز شده که کسب 6 سال متوالی عنوان بهترین واحد خدمات پس از فروش بین نمایندگان لیوگانگ گواه براین موضوع است. گام سوم شرکت حفارماشین برای افزایش رضایتمندی مشتریان تجهیز انبار قطعات یدکی است که بزرگترین و مجهزترین انبار قطعات یدکی بین 152 نماینده لیوگانگ در سراسر دنیاست تا برگ زرین دیگری باشد بر خدمات شرکت حفارماشین شیراز برای آبادانی ایران عزیز. این چنین است که حفارماشین انتخاب مدیرانی گردید که اندیشه آنها خدمات پس از فروش می باشد.

رویای شادمان کردن همکاران در اجرای پروژه ها و شادمان کردن آنها بواسطه خدمات پس از فروش و یک سیستم مدرن در پشتیبانی از بهتر اجرا شدن پروژه ها هرچند در پروژه کوچک آنها کیفیت در ماشین آلات و عرضه خدمات را که در مجموعه آدران با ذوق و عشق بی حد ساخته ایم همیشه در انتظار بازدید شما متخصصان و ارائه پیشنهادهای سازنده شما می باشد و و امیدوار هستیم که در دل و خیالتان جای خود را پیدا خواهیم کرد .
خرسندی شما آرزو و افتخار ماست ، و از هرجهت به روز بودن را با ارائه بهترین خدمات به شما به خود تکلیف می دانیم . آرزو داریم نخستین مراجعه شما به پیوندی ماندگار و همیشگی مبدل گردد. به همین دلیل نگاه ما این نیست که فقط ماشین آلات را تقدیمتان کنیم ، هدف ما این است که بهترین بهترین ها را همراه با صرفه اقتصادی تجربه کنید .
آن گاه که بواسطه همکاری با شرکت حفار ماشین شیراز احساس پیشرفت در پروژه های خود را داشته باشید . این تجربه به سرعت به خاطره ای شیرین و ماندگار در ذهن و قلبمان تبدیل می شود و این همان لحظه ای است که رویای ما محقق شده است . بگذار در شادیهایتان سهمی داشته باشیم .

ما را دنبال کنید