واحد خدمات پس از فروش

واژه های درخشان افراد با تجربه به بهترین وجه سفرمان را توصیف کردند و گفتند بر جاده های آشنا قدم مگذار ، جاده های نا آشنا را نگر و از خود ردی بر جای بگذار . طی سالهای گذشته هر لحظه با تمام وجودمان این واژه ها را زیسته ایم و در کارمان به دنبال افق های جدید بوده ایم، حفار ماشین شیراز صرفاً یک شرکت بازرگانی نیست، ما تبلور یک رویا از خدماتی با کیفیت و حمایتی بی شائبه هستیم به همین جهت واحد خدمات پس از فروش ثابت و سیار را طراحی نموده و با تفکری متفاوت ارائه کردیم.

واحد خدمات پس از فروش ثابت:
تیمی با تجربه و حرفه ای با امکانات مدرن و مجهز به کلیه واحد های مورد نیاز شامل واحد تعمیر موتور، گیربکس، اکسل، هیدرولیک، برق، زیربندی و … که هر واحد با مدیریتی مستقل و مجهز به کلیه ابزار آلات مورد نیاز و افراد مجرب میباشد. همچنین با فراهم کردن دستگاه های تست امکان تست تجهیزات پس از تعمیر فراهم گردیده است تا با خیال آسوده تجهیزات تعمیر شده در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.
از دیگر خدمات قابل ارائه این مجموعه ، واحد فنی و مهندسی جهت راهنمایی و پاسخگویی سوالات و مشکلات مصرف کنندگان به صورت تلفنی میباشد.
ضمناً واحد آزمایشگاه روغن از دیگر تفکرات مدیران فنی میباشد که به بهترین نحو در امر پشتیبانی و خدمات توانسته است به عنوان یک واحد پیشگیرانه از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نماید.

واحد خدمات پس از فروش سیار

این واحد جهت ارائه خدمات در سایت مصرف کنندگان طراحی گردیده است و مجهز به خودروهای مخصوص همراه با ابزار آلات بیابانی می باشد که شامل:
1- پیکاپ های دو کابین و تک کابین به صورت تقویت شده جهت مناطق کوهستانی مجهز به کلیه ابزار آلات
2- کامیونت های 4WD و صحرایی با کلیه امکانات یک تعمیرگاه ثابت شامل: ابزار آلات بادی و هیدرولیک، دستگاه های جوش، ابزار آلات مخصوص برش کاری و آهنگری، دستگاه تراش و سایر نیازمندیهای بیابانی به عنوان تعمیرگاه سیار
3- کامیونت 8/5 تن به عنوان آزمایشگاه سیار که مجهز به کلیه تجهیزات آزمایشگاهی جهت پیشگیری از صدمات و مشکلات روغنی، سوخت و شناسایی فرسایش قطعات فلزی می باشد.
4- کامیونت سوخت رسان سیار مجهز به تانکر 5000 لیتری گازوئیل و سیستم فیلتراسیون جهت فیلتر کردن سوخت
5- کارواش سیار مجهز به تانکر 5000 لیتری آب و سیستم کارواش فشار قوی جهت سرویس ماشین آلات در مناطق غیر قابل دسترس
6- کامیونت انبار سیار مجهز به کلیه قطعات یدکی مصرفی و مورد نیاز در پروژه که به منظور خدمات و پشتیبانی جهت مناطق بحران زده و خدمات فوری طراحی گردیده اند که طراحی و چیدمان قطعات داخل این انبار سیار نسبت به سایت کاری و نوع دستگاه ها قابل تغییر میباشد.

7- کامیونت سرویس و نگه داری  که جهت سرویس و نگه داری روزانه ماشین آلات طراحی گردیده و مجهز به سیستم اتوماتیک گریس کاری، تانکر روغن و سیستم پیشرفته تعویض روغن می باشد.

ما را دنبال کنید